HAKKIMIZDA

Misyon

Liner Kimya, endüstriyel temizlik sektöründe ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlar. Firmamız, amaçlarına ulaşırken "yenilikçilik, çevrecilik ve insan odaklı olma" ilkelerinden taviz vermemeyi hedefler. Liner Kimya, endüstriyel temizlik sektöründe güçlü bir firma olarak yer almak için bu ilkeler doğultusunda çalışmalarını sürdürecektir.

Vizyon

Firmamızın vizyonu; ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında yöntemlerini sürekli geliştirerek, sektörün öncülüğünü yapmak ve ülkenin güvenilir, saygın bir kuruluşu olmaktır.

BEŞİKTAŞ RESMİ HİJYEN PARTNERİ

    Kurulduğundan bu yana 3 yılı aşkın sürede ulusal ve uluslararası alanda sektöründe en üst seviyelerde olan markamız bugün 7 farklı ürün kategorisinde 45 den fazla ürün çeşidiyle müşterilerine ürün ve hizmet sunmakta.Liner Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Fatih ÖNER, bu tesisleri ve firmayı kurduğu andan itibaren hedef olarak; sağlıklı, çevre ve insan için faydalı, pratik kullanımla tüketiciye kaliteli çözümler sunacak ürünleri üretmeyi hedeflemiştir.

Liner Kimya'nın bugün de geldiği noktada temizlik kimyasallarının olması gereken hemen hemen her alandan ürettiği geniş ürün ağıyla bu hedeflere ulaşmıştır.

Liner Kimya her gün dünya pazarında önemli adımlar atarken, laboratuvarlarında alanında en iyi mühendislerle çalışarak,sizler için en iyi ürünleri geliştirmeye ve sizlerin de iş birlikleriyle büyümeye devam ediyor.

İLETİŞİM

Bize Yazın

Contact Form
TurkeyRussiaEnglish